Nasza historia

Angelica i Thomas Grotto – małżeństwo pełne pasji do muzyki, radości życia a przede wszystkim szczęśliwi rodzice. Tak można by było scharakteryzować tę dwójkę. Jednak zanim powstało małżeństwo to najpierw był On i Ona. A oto ich historie:

Thomas jest człowiekiem pełnym pasji i radości życia. Przyjechał do nas wprost ze słonecznej Italii, z Bolzano. Mieszka w Polsce od 2004 roku i już ma grono swoich fanów, które wcale nie jest małe. Od najmłodszych lat jego życie toczyło się w kręgu muzyki. To była jego pasja, która trwa po dziś dzień. Thomas jest niezwykle uzdolniony nie tylko wokalnie, ale również gra na perkusji. Jego żona może Wam powiedzieć, co to znaczy mieć męża perkusistę i wokalistę w jednym. Zapytajcie ją, przy okazji koncertu.
Jak przystało na prawdziwego, gorącego Włocha uwielbia taniec – uczył salsy, bachaty, merenque. Sam brał lekcje nie byle gdzie, bo we Włoszech, Kolumbii i na Dominikanie.
W 2006 roku wziął udział w “Szansie na sukces”. Został wyróżniony, śpiewał w finale w Sali Kongresowej w Warszawie. Konsekwencją udziału w “Szansie na sukces” było zaproszenie na tournée razem z Patrycją Markowską.

Thomas wziął udział w castingu do programu „Śpiewaj i Walcz” i znalazł się w finałowej dwudziestce.
Kolejny udział w „Szansie na sukces” ze Skaldami w marcu 2010 roku okazał się wielkim sukcesem. Wygrał program i wziął udział w koncercie Laureatów w Sali Kongresowej w Warszawie. Tu spotkało go kolejne ogromne wyróżnienie – zajął II miejsce.
Thomas doskonale zna język polski. W dalszym ciągu poszukuje nowych wyzwań, aby móc cieszyć publiczność swoimi gustami muzycznymi.

Angelika – piękna kobieta, pełna radości życia, kochająca muzykę i śpiew. Urodziła się w Bydgoszczy. To właśnie tam, stawiała swoje pierwsze kroki jako solistka. Swoją piękną, ciepłą barwą głosu ubogacała wiele wieczorków autorskich w Bydgoszczy, czym sobie już wtedy, zaskarbiła, serca wielu fanów. Jednak postanowiła spróbować czegoś innego i wyjechała do pracy do Włoch. Tęsknota za Polską i za najbliższymi spowodowała, że wróciła do domu i rozpoczęła pracę w Kołobrzegu.
A jak to się stało, że ich drogi się połączyły? Otóż… po pracy spacerowała sobie z rodzicami i znalazła się przed miejscem, gdzie śpiewał Thomas. Jednak pierwszy krok zrobił nie kto inny jak Tato Angeliki, który podszedł do Thomasa i opowiedział mu o swojej pięknie śpiewającej córce i zapytał, czy mogłaby z nim coś zaśpiewać. No i tak to się zaczęło. Najpierw piosenki po polsku a następnie przygotowała sobie utwór Felicita i po wspólnym wykonaniu tej piosenki, tak właśnie zaczęła się jej przygoda życia z Thomasem.
Najpierw koleżeństwo, wspólna pasja do śpiewu a później…miłość, która doprowadziła ich do tego, aby 7 sierpnia 2019 roku wziąć ślub.
Aktualnie są szczęśliwymi rodzicami synka – Noah a już niebawem pojawi się kolejny członek tej pięknej i muzykalnej rodziny.

Lew Tołstoj napisał, że: „Muzyka jest stenografią uczuć” i to właśnie te słowa jak najbardziej charakteryzują historię życia i miłości Angeliki i Thomasa.
Angelica i Thomas nie boją się wyzwań i na pewno będą rozwijać swoją pasję koncertując i śpiewając na małych i wielkich scenach, naszego pięknego kraju

Kontakt

Angelica i Thomas Grotto
tel: 666 127 777
info@grotto.pl